Katalog Firmy.KLONDIK.pl

... Firmy godne polecenia

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Dodaj firmę - www.Firmy.KLONDIK.pl

Cegielnia Hys i s-ka

Cegielnia Hys i s-ka
Struga
23-200 Kraśnik
kraśnik
lubelskie Polska
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.cegielnia-krasnik.pl
Osoba Kontaktowa: Piotr
Telefon: 81 884-36-79
Fax: 81 884-36-79

 

Produkujemy cegłę pełną paloną ręcznie formowaną o wymiarach 250x120x65.

Nasza firma posiada wieloletnią tradycję, produkty nasze obecne są na rynku od 1956 roku,  dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów i oczywiście o zadowolenie klientów. Cegła jest czerwona i ręcznie formowana. Ze względu na zastosowaną glinę produkt nasz ma bardzo wysoki współczynnik nasiąkliwości, dzięki temu zapobiega poceniu  się ścian, przewodów wentylacyjnych i kominów.

Jako wyrób ekologiczny, nie posiada domieszek, barwników i plastyfikatorów. Potrafimy otrzymać dowolny kształt i wymiar wg. zamówienia.

Jest to materiał poszukiwany i ceniony przez konserwatorów zabytków,  architektów nie tylko w Polsce. Wykonuje się z niej elewacje, mury nośne, piwnice, fundamenty, elementy ozdobne zarówno we wnętrzach (min. kominki ścianki działowe) jak i na zewnątrz, również architekturę ogrodową.

Wytrzymałość kl. 10; 20

Wymiary; 250 +/- 6mm

120 +/- 5mm

65 +/- 3mm

Absorcja wody śerdnio 16,9%


Dodano: 2010-03-21 16:58:27    Odsłon: 454
RSS Feeds

SONDA

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 261 gości 

Polecamy

IRBIS Kancelaria Obsługi Inwestycji

SPONSOROWANE

Nieruchomości w Trzebnicy
Każdy znajdzie tu coś dla siebie: sprzedający dostają narzędzie do skutecznej sprzedaży, mogą zamieścić bezpłatnie zdjęcia, dodać gratis położenie nieruchomości na mapie! Kupujący mają w każdej chwili dostęp do aktualnych i dobrze zaprezentowanych ofert nieruchomości
Serwis wczasy Noclegi.KLONDIK.pl
Najpopularniejszy z bezpłatnych serwisów turystycznych - wczasy Noclegi.KLONDIK.pl - tu bezpłatnie zamieścisz prezentację swojej oferty, wraz ze zdjęciami, materiałem wideo, mapką google itp. - Sprawdź!

Serwis lokalny Trzebnicy pod adresem:

TRZEBNICA.biz

Box Reklamowy

No images